Przeskocz do treści

UWAGA KONKURSY!

KOCHANE PROMYCZKI;-) Zapraszamy Was do udziału w dwóch następujących konkursach: OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNYEUROPA OCZAMI DZIECKA”.

Mieszkamy w Polsce, kraju który jest częścią wielkiej europejskiej wspólnoty. Dziś chcielibyśmy zachęcić Was do wybrania się poza granice naszego kraju.Zastanówcie się razem z rodzicami, w jaki zakątek Europy chcielibyście pojechać? Co chcielibyście tam zobaczyć? A może już odwiedziliście takie miejsce i doskonale zapamiętaliście co w nim widzieliście? Stwórzcie prace, które pokażą najpiękniejsze zakątki całej Europy, ich niesamowitą architekturę, cudowne krajobrazy. Dajcie ponieść się Waszej wyobraźni i twórzcie. Serdecznie Was do tego zachęcamy! Technika pracy dowolna, format pracy A3 lub A4. Termin przysyłania zdjęć lub skanów Waszych prac mija 20 maja. Więcej informacji znajdziecie w dołączonym załączniku. Do dzieła Kochani!

WEWNĄTRZPRZEDSZKOLNY RODZINNY KONKURS POETYCKO- PLASTYCZNY ,,PRZEDSZKOLE MOICH MARZEŃ”.

Zachęcamy Was Promyczki do spędzenia wolnego czasu wspólnie z Rodziną. Zastanówcie się jak chcielibyście, żeby wyglądało Wasze przedszkole i jak najchętniej spędzalibyście w nim czas. Przygotujcie plakat przedszkola o jakim marzycie. Może to być magiczne miejsce, w którym wszystko jest zaczarowane. To od Was i Waszej wyobraźni zależy jak piękne będzie to miejsce. Kolejnym zadaniem będzie wymyślenie krótkiego wierszyka, w którym opiszecie przedszkole Waszych marzeń. Technika oraz format pracy zależą tylko od Was. Termin przysyłania prac mija 25 maja.

Bardzo prosimy o przysłanie gotowych prac na adres mailowy: przedszkolne@interia.pl. Każdy uczestnik konkursu/ konkursów otrzyma dyplom oraz kolorową nagrodę. Do dzieła Promyczki ;-).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *