Przeskocz do treści

INFORMACJE DLA RODZICÓW:

Czerwiec to miesiąc, w którym w dalszym ciągu będziemy przestrzegać reżimu sanitarnego. Doświadczamy, uczymy się nowych sytuacji, wzajemnie się wspieramy, to jest bardzo ważne i za to bardzo dziękujemy.

1.Od 01.06.2020 r. przedszkole będzie otwarte – od 6.30 -16.30.

2. Rodzice będą mogli wejść do budynku przedszkola z zachowaniem odległości – przyprowadzanie  i odbieranie dzieci będzie odbywać się przy  bocznych drzwiach holu.

 Przypominamy rodzicom, że przy wejściu do przedszkola ręce dezynfekują tylko dorośli, dzieci po przyjściu na salę,  myją ręce wodą i mydłem pod opieką nauczyciela lub pomocy do dzieci (płyn dezynfekujący może uczulać dzieci).

3. W miesiącu VII i VIII  2020 r, przedszkole będzie otwarte – prosimy rodziców o zgłaszanie dzieci na poszczególne miesiące do 10 czerwca 2020 . r. u nauczycieli poszczególnych grup.

4. Przypominamy, ze do przedszkola uczęszczają dzieci, które zostały zgłoszone przez rodziców (opiekunów) u nauczycieli w grupach.

5. Planujemy w miesiącu czerwcu zorganizować uroczyste  pożegnania dzieci idących do szkoły. Dzieci uczęszczające będą uczyć się repertuaru w przedszkolu, dzieci będące  w domu będą przygotowywane zdalnie ( to jest temat do przemyślenia ).

6. Odpłatność za przedszkole od 01 czerwca 2020r. dla dzieci uczęszczających będzie obowiązywać jak dotychczas (przed okresem pandemii).

7. Dni otwarte dla dzieci nowoprzyjętych do przedszkola od 01.09.2020 r. będą organizowane w miesiącu sierpniu – dokładniejsza data będzie podana w późniejszym terminie.

Dziękujemy za wsparcie rodzicom, dzieciom, całemu personelowi.

Maria Kościsz i Elżbieta Kumor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *